• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
BELGESEL / FİLM
SİLİVRİ DAVALARI
AKP - PKK
YASA - HUKUK - ADALET
ORTADOĞU - BOP
YOLSUZLUKLAR -SATIŞLAR
AKP - İHANET
AKP ANAYASASI - BAŞKANLIK SİSTEMİ
2.NCİ DÜNYA SAVAŞI BELGESELİ. ( KİMİ BELGELER " YANLI " OLSA DA, İZLEYİN. GÜNÜMÜZE IŞIK TUTABİLİR. )
‘Uluslararası Terör Çetesi NATO!’

‘Uluslararası Terör Çetesi NATO!’

Sosyalist Cumhuriyet Partisi Başkanlık Kurulu’ndan NATO’nun kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılan açıklamada “Sosyalist Cumhuriyet Partisi iktidarında, Ülkemiz için büyük güvenlik tehdidi oluşturan ABD Emperyalizminin bu silah aygıtından çıkılacak, ülkemiz içindeki ABD ve NATO üslerine el konulacaktır” denildi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi

Sosyalist Cumhuriyet Partisi Başkanlık Kurulu NATO’nun kuruluş yıldönümü nedeniyle bir basın açıklaması yaptı. SCP’den yapılan açıklamada 4 Nisan 1949 yılında, ikinci Dünya Savaşından sonra kurulan NATO’nun, ABD’nin silahlı gücü olarak kurulduğu ve tüm dünyaya terör ihraç etmeye başladığı ifade edilerek “Bünyesinde, “süper NATO” olarak adlandırılan gladyo örgütüyle de üye ülkelerin devlet mekanizması ve hükümetlerin içine girerek faaliyetlerde bulunmuştur” ifadelerine yer verildi.

NATO’DAN ÇIKILACAK, ÜSLERİNE EL KONULACAK!

SCP iktidarından Türkiye’nin NATO üyeliğinden çıkacağına dikkat çekilen açıklamada şunlara yer verildi: “Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak bu cinayet çetesini iyi biliriz. 12 Martları, 12 Eylülleri, 1 Mayıs 1977 katliamını, Maraş-Sivas-Çorum katliamlarını unutmadık. Uğur Mumcu’ları, Eşref Bitlis’leri, Gaffar Okkan’ları ve yüzlerce aydın ve yurtseverimizi katleden bu çete 15 Temmuz 2016’da FETÖ terör örgütüyle yakın tarihli son kalkışma girişimiyle gerçek yüzünü bir daha göstermiştir.

Sosyalist Cumhuriyet Partisi iktidarında, Ülkemiz için büyük güvenlik tehdidi oluşturan ABD Emperyalizminin bu savaş aygıtından çıkılacak, ülkemiz içindeki ABD ve NATO üslerine el konulacaktır.”

  
130 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam287
Toplam Ziyaret1592626
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.835128.9507
Euro31.421631.5476
Hava Durumu
YAZILAR - DUYURULAR
TGB - DEVRİM
AKP - CEMAAT
SEÇİMLER
KÖŞE YAZILARI
YAZI DİZİSİ