• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
BELGESEL / FİLM
SİLİVRİ DAVALARI
AKP - PKK
YASA - HUKUK - ADALET
ORTADOĞU - BOP
YOLSUZLUKLAR
AKP - İHANET
AKP ANAYASASI - BAŞKANLIK SİSTEMİ
2.NCİ DÜNYA SAVAŞI BELGESELİ. ( KİMİ BELGELER " YANLI " OLSA DA, İZLEYİN. GÜNÜMÜZE IŞIK TUTABİLİR. )

ŞARTLAR ZORLAYINCA ...

ŞARTLAR ZORLAYINCA ...
ŞARTLAR ZORLAYINCA ... 


Nasıl oldu bilinmez ama VATAN PARTİSİ, AKP’ye karşı “yumuşadı” gibi görünüyor. Sn. Perinçek’in kimi açıklamalarına “işte bu ...” desek te, kimi açıklamaları karşısında nutkumuz tutuluyor. 

Yıllarca AKP’nin FETÖ’ye desteğini ( en küçük noktasına değin ) belgeleriyle açıklayan Sn Perinçek'e göre; Valilere ve Komutanlara “PKK’ya dokunmayın” talimatı gönderen, Barzani’nin ülkemizdeki “sözde GİZLİ” şirketlerine göz yuman, tüm gerginliklere rağmen Barzani petrolünün ülkemiz kanalıyla taşınmasına yol veren ... AKP ( dolayısıyla RTE ) Atatürk çizgisine gelmiş ha ?

Kendi ordusunu ( FETÖ ile birlikte ) zindanlara tıkan, bu davanın SAVCISI olduğunu iddia eden, Milli bayramlarımızı, Türk gençliği’nin Atatürk’e bağlılık andını yasaklayan, askeri tesisleri - okulları - hastaneleri ... ortadan kaldırıp, birilerine PEŞKEŞ çeken, Atatürk’ün Türk milleti’ne mirası olan Atatürk Orman Çiftliği’nde, kendisine SARAY, ABD’ye elçilik binası inşa ettiren ...

... ve giderek, “Atatürk’ü Türk milleti’nin beyninden silmeye kalkan” birinin / birilerinin ATATÜRK ÇİZGİSİNE GELDİĞİNİ iddia etmek, VATAN PARTİSİ’NİN İNTİHARI olur.

Ben ( kendi adıma ) RTE’nin “birdenbire Milliyetçiliğe / Vatanseverliğe soyunma” gayretini, “ŞARTLARIN ZORLAMASI” olarak görüyorum.

Bir ara “Biz, 1930’ların CHP’si değiliz ...” diyerek Y - CHP amacını ortaya koyan Kılıçdaroğlu ve şimdi de Sn. Perinçek.

Birileri, sözlerine açıklık getirmeli ya da demeç verirken / canlı yayında açıklama yaparken sözlerine dikkat etmeli.

Elbette iyi niyetlerinden kuşku duymuyoruz ancak, aklımız karışıyor.
 
NTS. / 22.9.2017. CUMA.

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam137
Toplam Ziyaret941046
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.60798.6423
Euro10.275610.3167
Hava Durumu
YAZILARIM - DUYURULARIM
TGB - DEVRİM
İŞÇİ PARTİSİ - PERİNÇEK
AKP - CEMAAT
SEÇİMLER
YAZI DİZİSİ